belediye başkanlarını ziyaret

Seferihisar, Karaburun ve Çeşme belediye başkanları ile bir araya gelen Başkan Kocaoğlu, Yarımada’nın kalkınması için belirledikleri projeleri halkın da görüşlerini alarak yaşama geçireceklerini söyledi.

30 Mart seçimlerinin ardından başarılı olan ilçe belediye başkanlarını ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, cumartesi yoğun geçen programının ardından Pazar günü de mesaisini sürdürdü. Sabah saatlerinde ilk olarak Seferihisar’a giderek Belediye Başkanı Tunç Soyer ve meclis üyeleriyle bir araya gelen Başkan Kocaoğlu, başarılı bir seçim süreci geçirdiklerini belirterek, ilçede ikinci dönem belediye başkanlığı yapacak olan Tunç Soyer’i tebrik etti. Başkan Kocaoğlu, meclis üyeleriyle birlikte kenti kalkındırmak için daha çok çalışacaklarını söyledi.

Büyükşehir’in serpintisi Yarımadaya sel olur
Seferihisar’ın ardından Karaburun’a geçen Başkan Kocaoğlu’nu burada Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile belediye meclis üyeleri karşıladı. CHP’nin Karaburun’daki iktidarını 3 dönemdir sürdürdüğünü belirten Başkan Kocaoğlu, eski Karaburun Belediye Başkanı Serdar Yasa’ya da hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Büyükşehir’in serpintisinin yarımadaya sel gibi geleceğini düşünüyorum. Büyükşehir’in katkılarıyla çok güzel bir beş yıl geçireceğiz” diye konuştu.

Karaburun’un ardından Çeşme’ye geçen Başkan Kocaoğlu, belediye önünde Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç ve meclis üyeleri tarafından karşılandı. Çeşme’nin bir marka olduğunu ve bu markayı önümüzdeki 5 yılda daha da güçlendireceklerini söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Muhittin Dalgıç’a başarılar diledi. Başkan Kocaoğlu, Yarımada’nın kalkınması için stratejik plan hazırladıklarını, halkın da görüşlerini alarak hangi bölgelerde neler yapacaklarını belirleyeceklerini belirtti. Çeşme’ye yakışır bir şekilde çok güzel bir kampanya dönemi geçirdiklerini ve başarılı olduklarını belirten Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç ise, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteği ilçede çok güzel işler yapacaklarını belirtti.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s